KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Mapp 12144006

nr 1214 4006

Mapp

med teckningar och skisser, ca 35 st

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:54:56